Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pořad bohoslužeb

Pořad bohoslužeb ve farnostech Luže a Řepníky 

Živé vysílání nedělní mše sv. od 9:30 na YouTube    
Zpovídám 30 minut před začátkem bohoslužby, v neděli na Chlumku (od 9:00)

Datum Den Čas   Místo   Svátek   Úmysl
1. 6. sobota 13.00   Řepníky   9. neděle v mezidobí - křtiny   za farníky
2. 6. neděle 9.30   Chlumek   Slavnost Těla a Krve Páně - průvod s dětmi   na úmysl dárce
3. 6. pondělí 18.00   sv.Bartoloměj   Adorace   za tatínka
4. 6. úterý ----   -------   -------------    
5 .6. středa 16.15   HDL  
  Hamzova léčebna, pavilon G  
  za obnovu kultury života
6. 6.  čtvrtek 7.30   sv.Bartoloměj        
7. 6. pátek 17.00   sv.Bartoloměj   Slavnost NEJSVĚTĚŠÍHO SRDCE JEŽÍŠÍŠOVA   za manželská, kněžská a řeholní povolání
8. 6.  sobota 18.30   Řepníky   10. neděle v mezidobí    
9. 6.  neděle 9.30   Chlumek   10. neděle v mezidobí   za Fr. Talacko a manželku
10. 6. pondělí 15.00   sv.Bartoloměj   pohřeb pí. Hany Bártové    
11. 6. úterý ----   ---------   ------------sv. Barnabáše, apoštola    
12. 6. středa 16.15   HDL   Hamzova léčebna, pavilon G    
13. 6.  čtvrtek 7.30   sv.Bartoloměj   sv. Antonína z Padovy, kněze a uč. církve   na úmysl dárce
14. 6.  pátek 18.00   sv.Bartoloměj       za sestru
15. 6. sobota 18.30   Řepníky   11. neděle v mezidobí    
16. 6.  neděle 9.30   Chlumek   11. neděle v mezidobí   za rodiče Oboleckých a duše v očistci
17. 6.  pondělí 18.00   sv.Bartoloměj    Adorace před bohoslužbou   za Annu Kuželovou
18. 6.  úterý -----   ----------   ----------------    
19. 6.  středa 16.15   HDL   Hamzova léčebna, pavilon G   sv. Jana Nep. Neumanna, biskupa
20. 6. čtvrtek 7.30   sv.Bartoloměj       na úmysl dárce
21. 6. pátek 18.00   sv.Bartoloměj   sv. Aloise Gonzagy řeholníka    
22. 6. sobota 18.30   Řepníky   12. neděle v mezidobí    
23. 6. neděle 9.30   Chlumek   12. neděle v mezidobí   za Jiřího Máru a celý živý rod
24. 6. pondělí 18.00   sv.Bartoloměj   Slavnost NAROZENÍ SV. JANA KŘTITELE   za Ladislava Bise a manželku
25. 6. úterý ---   ---------        
26. 6. středa 16.15   HDL   Hamzova léčebna, pavilon G    
27. 6.  čtvrtek 7.30   sv.Bartoloměj        
28. 6.  pátek 18.00   sv.Bartoloměj   sv. Ireneje, biskupa a mučedníka    
29. 6.  sobota 8.00   sv. Bartl.   Slavnost SV. PETRA A PAVLA, APOŠTOLŮ    
29. 6. sobota 18.30   Řepníky   13. neděle v mezidobí    
30. 6. neděle 9.30   Chlumek   13. neděle v mezidobí   za všechny živé i zemřelé z rodin Frenclových

Poznámky:

  • se změnou času v letním čase jsou mše sv. od 18.00
  • 19. května - sbírka na potřeby diecéze - 5 874,-Kč
  • 23. června proběhne na návrh pastorační rady farnosti hlasování ohledně změny začátku bohoslužby na Chlumku v Luži. Budou dvě možnosti 9.00 nebo 9.30 hod. 
  • Koncerty na Chlumku
  • 6. 7. na Chlumku - Pražákovo kvarteto - od 18.00
  • farní kavárna - vždy první neděli v měsíci kromě prázdnin ve volnočasovém centru v LužI
  • do pastorační rady farnosti byli zvoleni: Tomáš Tesař, Šárka Kostelecká, David Francl a Jan Zavřel, Pavel Ptáček a za katechety Johana Jirásková - blahopřejeme
  • první neděle v měsíci - mše sv. s promluvou pro děti a mládež
  • první pátek v měsíci navštěvuji nemocné ve farnosti
  • náboženství se začalo vyučovat: 4. až 5. třída na faře v Luži od 12.50; pro 1.až 3. třídu ve čtvrtek na Z. škole v Luži v učebně 3B. od 14.00; 6. až 9. třída - výuka probíhá na faře v Luži v pondělí od 15.00 - 16.00
  • Úklid kostela na Chlumku dle rozpisu vždy 2. sobota v měsíci
  • úřední hodny na faře v Luži - každou středu od 9. - 11.00 a odpoledne od 17.30 - 19.00

Č. účtu farnosti Luže: 1142883309/0800

 
 

Kalendář


Statistiky

Online: 1
Celkem: 34494
Měsíc: 2166
Den: 82